Korisnik:

ZA UČENIKE

ZA NASTAVNIKE

od 24.1. do 28.1.

Dnevna satnica od 19.1. do 28.1.

« Siječanj 2022 »

Korisne stranice

Ispis statistike od 17. 11. 2011.

Danas: 13

Ne lutaj bespućima interneta, ovo mjesto nudi odabrane i provjerene mrežne izvore informacija koje smiješ i trebaš korisititi te navesti u literaturi.

Hrvatski pravopis je mrežno dostupan pravopis.

Hrvatski jezični portal je rječnička baza hrvatskoga jezika.

Mrežno izdanje Hrvatske enciklopedije profesionalno je uređivana enciklopedija besplatno dostupna i komunikacijski otvorena svojim čitateljima (korisnicima).

Proleksis enciklopedija je prva veća hrvatska opća i nacionalna online enciklopedija koja izlazi na hrvatskom jeziku, koncipirana i uređivana na vlastitim leksikografskim i informatičkim znanjima, a svima je dostupna besplatno, kao enciklopedija slobodnog pristupa.

Struna je terminološka baza hrvatskoga strukovnog nazivlja u kojoj se sustavno prikuplja, stvara, obrađuje i tumači nazivlje različitih struka radi izgrađivanja i usklađivanja nazivlja na hrvatskome jeziku.

Hrvatski terminološki portal zamišljen je kao središnje mjesto okupljanja suvremene terminološke građe, tj. strukovnoga nazivlja, na hrvatskom jeziku.

Ispravi.me je korisničko sučelje aplikacije za računalnu provjeru pravopisa koja je do 2016. godine pod imenom Hascheck [Hašek].

eLektire su projekt Ministarstva znanosti i obrazovanja s ciljem da sve osnovnoškolske i srednjoškolske lektire budu dostupne online.

e-Knjižnica je arhiva knjiga i časopisa, dostupnih za čitanje u elektroničkom formatu svim članovima obrazovne, akademske i istraživačke zajednice – učenicima, nastavnicima, studentima, profesorima i znanstvenicima.

Hrčak je centralni portal koji na jednom mjestu okuplja hrvatske znanstvene i stručne časopise koji nude otvoreni pristup svojim radovima.
Virtualna šetnja

Prošetajte našom školom

(Još u izradi !)

Loomen

Nastavi na daljinu pristupaš klikom na sliku.

HTEC

Naši EU projekti

Naši učenici i nastavnici su putovali u sklopu Comenius i Erasmus+ projekata.

Pogledajte gdje smo sve bili !

Solarna kuća

Kutak za učenike

Kutak za nastavnike

Mapa praktične nastave

Da li treba učiti nove tehnologije (CNC, CAD, CIM...)?