« Ožujak 2024 »

Humanitarne akcije

Održana akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Gradsko društvo Crvenog križa Osijek i Klinički zavod za transfuzijsku medicinu KBC-a Osijek jučer su posjetili našu školu povodom održavanja akcije dobrovoljnog darivanja krvi.

Škola potiče društveno odgovorno ponašanje kroz razne aktivnosti sustavno već dugi niz godina, stoga se jučerašnjoj akciji dobrovoljnog darivanja krvi odazvalo s oduševljenjem oko 20ak učenika i djelatnika škole.

Ovim putem se zahvaljujemo svim punoljetnim učenicima koji su se prvi puta odvažili sudjelovati u akciji i znamo da će se nastaviti odazivati istoj i kad završe sa školovanjem u našoj školi.

Pohvale 4.RT razredu. Dečki, svaka čast!

Također, zahvaljujemo i odazivu djelatnika, a posebne pohvale profesoru, koji je htio ostati anoniman, kojemu je ovo darivanje bilo 29. po redu! Svima ste nam uzor =)

Onima koji ovaj puta nisu uspjeli darovati krv poručujemo da ne odustaju i pokušaj na nekoj od idućih redovnih akcija po godišnjem kalendaru ili na Odjelu za transfuzijsku medicinu Kliničkog bolničkog centra Osijek /podrum ginekologije/.

Radno vrijeme Odjela za transfuzijsku medicinu Kliničkog bolničkog centra Osijek:

ponedjeljak - 08,00-14,00 sati

utorak - 12,00-19,00 sati

srijeda - 08,00-19,00 sati

četvrtak - 12,00-19,00 sati

petak - 08,00-14,00 sati

Kontakt tel.: 511-572

Adresa: Josipa Huttlera 4, HR-31000 Osijek

Prije davanja pojesti lagani obrok i ponijeti osobnu iskaznicu.

Informacije o darivanju krvi u Osijeku možete pronaći putem poveznice:

a sve o darivanju krvi možete pronaći putem iduće poveznice:

objavio: Martina Plaščak   datum: 17. 2. 2017.